Word nu lid!

Dinsdag 26 april, 15.15 uur: busreis naar Weert

door | 1 reactie

De verkoop voor de uitwedstrijd in Weert verloopt net als vorig jaar in de play-offs via de Supportersvereniging Donar. Er wordt een busreis georganiseerd, die dinsdag 26 april om 15.15 uur vertrekt bij Martiniplaza. Prijs is 30 euro voor leden van SV Donar en 35 euro voor niet-leden. Losse kaarten voor het duel dat om 20.00 uur begint, zijn voor 12 euro te bestellen bij SV Donar. Zowel voor de busreis als voor losse kaarten kunnen reserveringen worden gestuurd naar uitwedstrijden@svdonar.nl. Vermeld daarin in ieder geval de namen van alle personen die een kaart willen bestellen.

Bevestiging volgt zondagochtend 24 april per e-mail. Betaling vindt plaats via onze bankrekening 56.59.92.740. Losse kaarten kunnen dinsdagavond om 19.00 uur worden afgehaald in de kantine in Weert. De 62 personen met een UITKAART in de afgelopen play-offs krijgen zondagochtend 24 april per e-mail bericht over het vervolg van de play-offs.

1 reactie

  1. julius lewerissa –

   hallo Bas,
   zover ik mij kan herinneren had ook ik vorig jaar een uitkaart.
   Maar helaas geen mail ontvangen gisteren of vandaag.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *