Word nu lid!

Bowlen met crew GasTerra Flames

door admin | Geen reacties

Op dinsdag 12 april wordt een bowlingavond gehouden samen met de vrijwilligers van GasTerra Flames. Het leek de SV Donar leuk om ook eens buiten de wedstrijden om iets met de crew van de club te gaan doen. Daarom zijn de leden van de SV Donar van harte uitgenodigd op dinsdag 12 april te gaan bowlen in Bowling-centrum Kardinge. Van 19.00 uur tot 21.00 uur zijn de banen voor ons afgehuurd. Je betaalt slechts 4 euro en krijgt daarvoor twee drankjes. Andere drankjes zijn voor eigen rekening. Aanmelden kan via evenementen@svdonar.nl.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.