Word nu lid!

Altijd al een keer willen fluiten in Martiniplaza?

door | Geen reacties

Ben je amateurscheidsrechter en heb je wel eens kritiek op de scheidsrechters in Martiniplaza? Dan is zaterdagmiddag 16:30 de uitgelezen kans om het zelf beter te doen! Je mag dan de nu al zeer beladen (voor)wedstrijd tussen de officiële supportersteam van Gasterra Flames en ZZ Leiden fluiten.

Ongeacht je fluitprestatie is de beloning dat je kostenloos mag aanschuiven bij je buffet wat plaatsvind na de voorwedstrijd. Dan kun je gelijk je fluitprestatie evalueren met de (vermoedelijke kritische) spelers van beide teams 😉

(serieuze) Belangstellenden kunnen mailen met donarsupporters@hotmail.com voor meer informatie.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *