Word nu lid!

Persconferentie Gasterra Flames – ABC Amsterdam

door | 1 reactie

Dat Amsterdam is gedubbeld in Martiniplaza kan zich niemand meer herinneren en de vraag is of het überhaupt ooit gebeurd is. Vanavond was dat wel de werkelijkheid. 83 -41 stond er na 4 keer 10 minuten op het bord. Alleen in het derde kwart kon Amsterdam nog een beetje meekomen met 19 punten. De overige 22 werd uitgesmeerd binnengehaald in de overige kwarten. Amsterdam begon fysiek erg hard aan de wedstrijd maar daar kon Donar goed antwoord op vinden. Daardoor verzwakte Amsterdam snel en kon Donar doordenderen. Spannend is het niet geweest maar de 3960 aanwezige supporters werden alvast op een mooie eerste ronde van de play-offs getrakteerd. Amsterdam heeft de achtste plaats nu stevig in en handen en het lijkt er sterk op dat Amsterdam onze eerste tegenstander wordt.

1 reactie

  1. Sander –

   Nee, dat is nog nooit eerder gebeurd. Sinds 1970 is dit pas de zesde keer dat er door Donar gedubbeld is in de competitie (1x BV Amstelveen, 1x BV Groningen, 2x BOB, 1x BV Voorburg en nu Amsterdam).
   Dit seizoen is het al de derde keer, na Akrides en Aarnoudse in de beker!
   Dit is de op-een-na-laagste dubbelscore, na Landstede in de beker vorig jaar (80-39)

   Overigens is Donar zelf slechts drie keer gedubbeld, allen in het seizoen 1971-1972.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *