Word nu lid!

Uitgifte Donar Cards

door | Geen reacties

Komende donderdag en zaterdag van 18.15 uur tot 19.15 uur is voor alle 365 leden de Donar Card af te halen bij de ledenstand in de zijfoyer van Martiniplaza. Bij het in ontvangst nemen van deze ledenpas worden de gegevens van de leden nogmaals gecontroleerd om de ledenadministratie weer helemaal up-to-date te krijgen. Studenten dienen bij het afhalen van de pas hun studentenkaart te tonen. De Donar Card zal vanaf maart worden gevraagd bij activiteiten van de SV Donar en levert onder meer 10% korting op bij de merchandise van GasTerra Flames. Binnenkort zullen er meerdere bedrijven bij komen, waar eveneens 10% korting verkregen kan worden. Meer informatie volgt binnenkort op de website.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *