Word nu lid!

Lopend buffet in Jump In

door | 2 reacties

Lopend buffet in Jump In

Op zaterdag 26 februari zal er voorafgaand aan de wedstrijd tegen Bergen op Zoom een om 17.30 uur lopend buffet worden geserveerd in Jump In, de Businessroom die is te bereiken via de houten trap in de foyer van Martiniplaza. Prijs is 15 euro voor volwassenen en 10 euro voor kinderen. Aanmelden kan eenvoudig via uitwedstrijden@svdonar.nl. Zaterdag graag contant en gepast betalen in Jump In.

Arrangement: Personen zonder seizoenkaart kunnen voor 20 euro deelnemen aan het lopend buffet en ontvangen voor die prijs eveneens een toegangskaartje voor de wedstrijd tegen Bergen op Zoom. Onder deze zelfde voorwaarden zal op zaterdag 9 april voorafgaand aan het thuisduel met Leiden opnieuw een lopend buffet worden georganiseerd.

2 reacties

  1. Wimjan –

   Das mooi kom zeker!
   Maar raar dat mensen zonder seizoenkaart omgerekend maar 8 euro betalen??

  2. Marc –

   Ja als ik dat eerder had geweten had ik nog geen kaartje voor de wedstrijd gekocht 🙂 Nu betaal ik als niet-seizoenskaarthouder 12+15.

   Gelukkig heb ik het er voor over ;-)Tot vanavond!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *