Word nu lid!

Persconferentie Gasterra Flames – ZZ Leiden

door admin | Geen reacties

De met 3.100 personen gevulde Martiniplaza werd donderdagavond getrakteerd op een heuse kraker in de DBL. GasTerra Flames tegen nummer twee ZZ Leiden.

Donar begon sterk met een 8-0 voorsprong waarna de bezoeker tot het eind van het eerste kwart gelijk op bleven wat resulteerde in een 21-12 bij de start van het tweede kwart. Het tweede kwart was voor de neutrale basketbalfan een genot om naar te kijken. Dit kwart werden er maar liefst in totaal 49 punten gescoord wat leidde tot een 41-41 ruststand. Hierna zette Donar een stapje erbij en kwam de winst niet meer in gevaar. Mooie scores van Robby Bostain en Matt Haryasz zorgen voor een 59- 52 stand aan het einde van het derde kwart en de lijn werd doorgezet in het vierde kwart dat ook gewonnen werd met 22-18. De eindstand werd hierdoor bepaald op 81-70 voor onze jongens. Topscorer was Robby Bostain met 18 punten, Matt Haryasz had 11 rebounds.  Opvallend was ook dat er een hoog percentage vrije worpen werd geschoten, 22 van 28 vrije worpen gingen raak (78,6%)

Beide coaches hadden hier weinig om aan te merken tijdens de vrij korte persconferentie

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.