Word nu lid!

Busreis naar Weert

door admin | Geen reacties

Komende zaterdag rijdt de Donar-supportersbus naar Weert. De bus vertrekt om 14.45 uur bij Martiniplaza. Het duel in Weert begint om 19.30 uur. Leden van SV Donar betalen 30 euro. Jeugd tot 16 jaar kan mee voor 20 euro. Niet-leden betalen een toeslag van 5 euro. Om de reis gevoelsmatig te bekorten zullen er onderweg de nodige hapjes worden geserveerd in de bus!

Opgeven kan eenvoudig via een mailtje naar uitwedstrijden@svdonar.nl

Ook is het op dezelfde manier alvast mogelijk te reserveren voor de busreis naar de topwedstrijd tegen Leiden op donderdag 10 februari! Een SLEUTEL-wedstrijd in de strijd om de eerste plek in de reguliere competitie.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.