Word nu lid!

Zaterdag: Donar 60 jaar

door | Geen reacties

Komende zaterdag viert het basketbal in Groningen het 60-jarig jubileum en bestaat Donar ook 60 jaar. Speciaal voor deze wedstrijd zijn alle oud-spelers van de club uitgenodigd aanwezig te zijn bij de wedstrijd in Martiniplaza.

De spelers en hun partners worden voor de wedstrijd ontvangen in de BBC-ruimte en zullen de wedstrijd bekijken vanaf de balkon-tribune. De groep reünisten bestaat uit ongeveer honderd personen. Onder meer RTV Noord en OOG TV zullen aanwezig zijn voor TV-reportages.

Na afloop van de wedstrijd worden de genodigden ontvangen in de ‘oude BBC-ruimte’ gelegen achter Vak U onder de balkon-tribune. Daar wordt voor deze speciale gelegenheid het ‘Donar Museum’ ingericht waarin onder meer oude shirts van Donar te zien zullen zijn. Supporters, sponsors en medewerkers zijn daar na de wedstrijd van harte welkom deze tentoonstelling te bekijken en de oud-spelers te ontmoeten.

Om alvast in de stemming te komen:

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *