Word nu lid!

Persconferentie Gasterra Flames – Rotterdam Challengers

door | 1 reactie

Beelden van de persconferentie na afloop van de door Flames gewonnen wedstrijd tegen de Challengers. De eindstand was 75 – 71. Rotterdam speelde met een rotatie van zeven spelers maar daarmee maakten ze het de Flames lastig tot in de laatste minuten in het vierde kwart. De challengers speelden een zware zone en hierdoor kwamen de Flames niet in hun gebruikelijke spel. De voorsprong was zelfs 12 punten in het derde kwart voor de bezoekers uit Rotterdam. Pas toen de vermoeidheid begon toe te slaan bij de Challengers aan het einde van het vierde kwart en de Flames nog een tandje bijzetten werd er een onoverbrugbaar gaatje geslagen en de winst veilig gesteld.

1 reactie

    1. Eric Boorsma –

      In de kop en verslag staat Challengers, lijkt me niet juist.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *