Word nu lid!

Sfeeractie: Lighten Up 2011

door admin | Geen reacties

Aanstaande donderdag zal de groep audio / visueel & Sfeer van de supportersvereniging Donar weer een sfeeractie doen, ditmaal op de hoofdtribune. De naam die deze sfeeractie is meegegeven is Lighten Up, de achterliggende boodschap hiervan is dat we weer alle neuzen dezelfde kant op krijgen. Dat we met zijn allen deze 2de seizoens helft positief ingaan met als doel gezamelijk als één grote donarfamilie de beide bekers pakken met heel veel basketbalplezier!!

Wat Lighten Up precies voor sfeeractie is wordt a.s. donderdag wel duidelijk.

Deze sfeeractie wordt medemogelijk gemaakt door Kuiper Fietsen Bedum, via deze weg wil de groep A/V&S en SV Donar hun alvast hardstikke bedanken hiervoor!!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.