Word nu lid!

Twitteraar van het Jaar

door admin | Geen reacties

Na het grote succes van vorig jaar met 32.000 bezoekers is www.twitteraarvanhetjaar.nl ook dit jaar weer op zoek naar de Twitteraar van het Jaar! En als eerste kun jij je nominatie uitbrengen om er voor te zorgen dat dit account uit Groningen komt!

Hoe?
Stuur een tweet met daarin de naam van diegene je wilt nomineren, gevolgd door de categorie  en de hashtag #twvhj. Deze worden allemaal verzameld en de vijf personen met de meeste stemmen in iedere categorie worden genomineerd. Nomineren kan tot 21 december 24.00 uur.

Vervolgens kan er van 23 tot en 31 december 2010 op deze website gestemd worden op de voor de Twitteraar van het Jaar.

Stem daarom vanaf nu op het twitteraccount van de Gasterra Flames en zorg ervoor dat dat account Twitteraar van het jaar wordt in de categorie Sport!

Twitter het volgende: @gasterra_flames #twvhj sport

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.