Word nu lid!

Donar genomineerd voor sportploeg van het jaar

door | Geen reacties

De jury van huisvoordesportgroningen.nl schreef het volgende:

Gasterra Flames
En dat is drie. Weer eens een feestje op de Grote Markt nadat Gasterra Flames een derde landstitel van Donar, zoals de club door het volk nog altijd steevast wordt genoemd, naar Martiniplaza haalde. En dan wil Groningen wel even weten dat het dé basketbalhoofdstad van Nederland is. Geen zaalclub hier te lande die zo veel publiek trekt, zo’n 3000 m/v per wedstrijd. Adel verplicht en dus zijn de jongens van coach Marco van den Berg al weer druk doende om deze titel te prolongeren. De coach wil dat Donar de komende jaren zal heersen zoals dat van een God van de Donder verwacht mag worden. Krachtig en zonder aanziens des clubs, of ze nu uit Den Bosch, Amsterdam of Leiden komen. Maar er is ook al een nieuwe uitdaging uitgedragen: Europa. Groningen verdient dat zo langzamerhand ook

Allemaal stemmen dus! Dat kan via de volgende link

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *