Word nu lid!

Korte samenvatting algemene ledenvergadering

door admin | Geen reacties

In het door de Gasterra Flames beschikbaar gestelde congrescentrum het Kasteel aan de Melkweg in Groningen vond vanavond (maandag 29 november 2010) de algemene ledenvergadering plaatst van de SV Donar. Op de vergadering kwamen ongeveer 40 leden (o.a. voorzitter Rob Schuur van de Gasterra Flames) op af. De agenda verliep iets anders doordat de voorzitter op eigen initiatief besloot een pleidooi te doen over het afgelopen jaar en vervolgens gelijk zijn (vooraf aangekondigingde) aftreden kracht bij te zetten. Hierdoor werd een kleine pauze ingelast waarna vervolgens de overige agenda punten werden afgewerkt.

Ook werd de nieuwe voorzitter (Bert Nienhuis) en vice-voorzitter (Bas Kammenga) voorgesteld en met overgrote meerderheid aangenomen door de aanwezige leden. De balans werd doorgenomen en de SV heeft een positief resultaat gedraaid zoals ook te lezen was in de mail die aan alle SV Donar leden was toegestuurd. Ook de begroting van 2011 werd doorgenomen en deze zal uiteraard ook praktisch dekkend zijn.

Nogmaals dank voor de Gasterra Flames voor het beschikbaar stellen van de lokatie en de verzorging van de catering!

Laat 2011 een nog beter jaar worden dan 2010!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.