Word nu lid!

Zaterdag: Afterparty SV Donar

door admin | Geen reacties

Zaterdagavond na afloop van de wedstrijd GasTerra Flames-Weert zal in de Sports Bar van Martiniplaza een After Party gehouden worden voor de leden van de Supportersvereniging Donar. Bij deze After Party draait een DJ. Daarnaast zullen de spelers van GasTerra Flames aanwezig zijn bij deze activiteit. De After Party duurt tot 23.30 uur en is alleen te bezoeken door leden van SV Donar.

Een uur voor de wedstrijd, dus vanaf 18.30 uur is de ledenstand van SV Donar in Martiniplaza geopend voor informatie, het betalen van contributie en het inschrijven op de nieuwe merchandise-lijn van SV Donar.

Komende maandagavond, 29 november, om 19.30 uur wordt de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering gehouden in Het Kasteel aan de Melkweg in Groningen.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.