Word nu lid!

Was de wissel van Henry terecht door Marco?

door admin | 1 reactie

Marco kreeg een flink fluitconcert nadat hij Henry Bekkering had gewisseld nadat deze een schitterende dunk had gemaakt maar spijtig genoeg daarvoor een loopovertreding maakte. Tijdens de persconferentie werd hem gevraagd wat hij er van vond dat het publiek het met die beslissing niet eens was. Marco benadrukte dat spelers in de eredivisie deze fouten niet horen te maken en dat de wissel terecht was.

Wat is jullie mening hierover?

1 reactie

    1. Dimitri –

      Het is inderdaad bepaalt en niet bepaald in het tweede antwoord. Onze excuses voor de taalfout.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.