Word nu lid!

Vanavond: eerste training in Martiniplaza

door Bas | Geen reacties

Vandaag, maandag 16 augustus, begint GasTerra Flames aan het seizoen 2010-2011. De kampioenen van afgelopen seizoen trainen vanaf 18.00 uur in Martiniplaza.

Bij de eerste training zijn traditioneel enkele honderden supporters aanwezig om de kampioenen van afgelopen seizoen weer aan het werk te zien na hun laatste optreden op het bordes van de Grote Markt. Ook is het de ideale gelegenheid om de nieuwe aanwinsten te bekijken.

In tegenstelling tot eerdere jaren zal de bar in Martiniplaza voor en tijdens de training geopend zijn. Dit is de Supportersvereniging Donar met Martiniplaza overeengekomen. Ook na afloop van de eerste training is er nog tot circa half negen de gelegenheid om de vakantiebelevenissen uit te wisselen en alvast vooruit te blikken op het komende seizoen.

We hopen jullie komende maandag allemaal te mogen begroeten tijdens de eerste training en hopen op een seizoen dat minimaal net zo geslaagd is als de afgelopen jaargang.

Tot vanavond!

Supportersvereniging Donar

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.