Word nu lid!

Welkom aan bijna 150 nieuwe leden

door Bas | Geen reacties

Tijdens de finale van de Play-Offs zag je steeds meer Donar-supporters met een Donar 4ever shawltje rondlopen. Dat waren dus allemaal nieuwe leden. Bijna 150 Donar-supporters meldden zich via onze site en stands aan. Een persoonlijke mail aan al die nieuwe leden is werkelijk onmogelijk. Vandaar dat we het op deze manier doen.

Hartelijk welkom bij Supportersvereniging Donar Ad, Albert, Aldwin, Alex, Alex Andre, Alwin, Anna, Anton, Arjan, Ben, Bert, Bob, Boele, Bouke, Brenda, Brita, Caroline, Catelijne, Chantal, Chris, Christa, Christa, Dennis, Dick, Dincka, Dirk, Eline, Ellen, Eser, Fenny, Filip, Fokko, Francien, Frits, Gea, Geert, Gerard, Gerard, Gerard, Gerrit, Gert, Gesina, Gloria, Hans, Hans, Hans, Harrie, Harrie, Harry, Harry, Henk, Hennie, Herma, Hisko, Hugo, Ige, Ina, Ineke, Ingrid, Jaco, Jan Emmo, Jan-Fre, Jan Pieter, Jan Roelof, Jan, Jan, Jan, Jeffrey, Jeike, Jeroen, Jeroen Adriaan, Jelmer, Jesse, Johanna, John, Joke, Joyce, Jurgen, Jurrie, Karel, Kaylee, Kees, Kees, Kees, Kevin, Kitty, Klaas, Lammert, Lars, Lennart, Lihne, Linda, Linda, Lineke, Marc, Marc, Marianne, Marieke, Marije, Marinus Hermannus, Marjolein, Martijn, Martijn, Menno, Meta, Nancy, Nicolet, Niels, Niels, Nijs, Onno, Paul, Peter, Pieter Cornelis, Renate, Renate, Rene, Ria, Richard, Rob, Robbert, Roger, Ronald, Rudi, Ruurd, Sander, Sanne, Sebastiaan, Sienes, Sijtske, Simone, Teun, Theo, Thomas, Tim, Tim, Tjasso, Verena, Wiebo, Wim, Wimjan en Wouter!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.