Word nu lid!

Voorspellingen play-offs 2010

door Bas | Geen reacties

Nu de eerste wedstrijd inmiddels gespeeld is blijkt er één persoon te zijn afgevallen, 0-4 voor BOZ  bleek een foute gok. Na afloop van de play-offs zal bekend worden gemaakt wie de gelukkige winnaars zijn van de diverse prijzen. Deze prijzen zullen overhandigd worden tijdens de eerste training van Donar in het nieuwe seizoen. In het geval van een gelijke stand zal er tijdens deze training een loting plaatsvinden. Winnaars zullen per e-mail bericht worden en uiteraard via deze site.

1e prijs – Seizoenkaart 2010/2011
2e prijs – GasTerra Flames wedstrijdshirt met naambedrukking naar wens
3e prijs – Vrijkaarten FC Groningen 2010/2011

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.