Word nu lid!

Six down, three to go!

door | 3 reacties

Donderdagavond 13 mei heeft GasTerra Flames zich voor de vijfde keer in de historie van de club geplaatst voor de finale om het landskampioenschap. Na een 2-0 zege op Weert werd Leiden met 3-2 verslagen. In de finale heeft de ploeg een 1-0 voorsprong genomen op WCAA Giants uit Bergen op Zoom. Donar heeft nu nog drie zeges nodig om het derde landskampioenschap te behalen.

3 reacties

  1. Walter Vos –

   Stiekem hoop ik een beetje op four to go. Dan worden we thuis kampioen ;-).

  2. Gran –

   Helaas Walter, ook als we verliezen gaat het nog steeds om 3 te winnen wedstrijden. De zes slaat op 2+3+1 gewonnen wedstrijden!

  3. Walter Vos –

   Ha Gran,

   Natuurlijk, niet helemaal over nagedacht. Overigens vond ik het vandaag toch wel wat jammer hoor!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *