Word nu lid!

Donar-gevoel leeft in Newscafe

door Bas | Geen reacties

Vrijdagavond 14 mei hebben zo’n tachtig fans een zeer geslaagde avond gehad in de kelder van het Newscafe in Groningen. Op deze avond werd gevierd dat de naam Donar officieel is teruggekeerd in de naam van de Supportersvereniging. Daarnaast was er aandacht voor twee oud-Donarspelers, Martin de Vries en Hein Gerd Triemstra. Ook Matt Haryasz werd geïnterviewd en gevraagd naar het ‘Donar-gevoel’.

Na het vertonen van het onderstaande filmpje (gemaakt door Rogier Deelman) werd rond elf uur deze nieuwe website gelanceerd.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.