Word nu lid!

Clinic van aanstaande zondag geannuleerd!

door admin | 1 reactie

Tot onze grote spijt hebben we de clinic èn Meet & Greet van aanstaande zondag, 8 maart 2009, moeten annuleren! Direct na de wedstrijd tegen Bergen op Zoom kregen wij van coach Marco van den Berg het dringende verzoek de clinic van zondag niet door te laten gaan. Er was reeds, ondanks dat de Vikings in een vroeg stadium de clinic al hadden vastgelegd bij de club en de organisatie rond hadden, vrijaf gegeven aan een aantal spelers. Omdat Marco van den Berg het niet aanvaardbaar vond de clinic met een nìet complete spelersgroep te geven, hebben we na overleg besloten de clinic eventueel te verplaatsen naar een later moment.

1 reactie

    1. x1 –

      Marco bedankt, ben je mooi op tijd mee! :& :z

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.