Word nu lid!

Vergeet niet te stemmen voor de PotY

door admin | Geen reacties

De competitie is weer van start. Dat betekent ook dat de verkiezingskoorts weer losbarst. Ook dit seizoen kun je via vikings.nl weer meestemmen voor de Player of the Year. Direct na elke thuiswedstrijd kun je op de voorpagina je stem laten gelden voor jouw drie favoriete spelers. Tot een dag na afloop van de wedstrijd kun je stemmen. Daarna verschijnt hier automatisch de uitslag van de betreffende wedstrijd. Het enige dat je nodig bent om te kunnen stemmen is een account voor vikings.nl. Niet vergeten dus!!!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.