Word nu lid!

Vikings feliciteren Capitals met nieuwe site

door admin | Geen reacties

De Vikings willen Hanzevast Capitals via deze weg graag complimenteren met de geheel nieuw vormgegeven site. Het domein www.hanzevastcapitals.nl heeft een ingrijpende make-over ondergaan. Er zijn niet alleen wat nieuwe kleurstellingen aangebracht, maar ook de technische ontwikkelingen maken (in de toekomst) nog veel meer mogelijk. Het is dus een stevige basis gelegd voor de toekomst. Wat je er van vindt moet je natuurlijk helemaal zelf beoordelen. Neem dus gauw een kijkje op www.hanzevastcapitals.nl!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.