Word nu lid!

Ook tweede oefenzege winst voor Capitals

door admin | Geen reacties

De Hanzevast Capitals hebben ook de tweede oefenwedstrijd, in en tegen Akrides IJmuiden, in winst om weten te zetten. Akrides was in deze wedstrijd geen partij voor de Capitals, die de wedstrijd met de ruime cijfers van 91-46 wisten te winnen. Will Whittington werd wederom de topscorer voor de Capitals met 19 punten (5 uit 8 driepunters). Daniël Novak liet een double-double aantekenen met 15 punten en 10 rebounds. Zoran Krstanovic (14), Chaz McCrommon (11) en Valentijn Lietmeijer (11) waren de andere Capitals in de dubbele cijfers. Woensdag 3 september volgt in Roden om 18:00 uur de volgende thuiswedstrijd tegen EWE Baskets Oldenburg (Bundesliga).

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.