Word nu lid!

Aron Roye kiest voor Capitals

door admin | Geen reacties

Aron Royé is de volgende in de reeks nieuwe spelers voor Hanzevast Capitals. Royé heeft een contract voor één jaar getekend. De 20-jarige pointguard wordt gezien als het grootste talent van Nederland op zijn positie. Ondanks diverse aanbiedingen van andere teams in Nederland die hem graag wilden inlijven, heeft hij vanaf de aanstelling van Marco van den Berg als nieuwe coach van de Capitals aangegeven graag voor Groningen uit te willen komen. Onder Van den Berg als bondscoach maakte Aron zijn debuut in het Nederlands team.

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.