Word nu lid!

Vikings bereidt zich voor op Monsterweekend

door | 6 reacties

Daarnaast zullen we iedereen ook op deze plaats op de hoogte houden van het Monsterweekend, waarin onder andere de laatste competitiewedstrijd tegen Rotterdam op het programma staat (zaterdag 19 april).

Dus nogmaals: houd het weekend van 18 tot en met 20 april vrij!!! Meer info volgt…

6 reacties

  1. hsb –

   😉

  2. Boudewijn –

   🙂 😉 🙂 😉

  3. Capone –

   Ik heb al ??n brief gekregen. Leuk!

  4. Manuel –

   Ik heb de brief ook gekregen. Vind het een programma van niks. Laten ze tijdens de wedstrijd maar weer wat moois doen. Dat gebeurt helaas te weinig of helemaal niet. Ik mis zoals jaren gelden de trommellaars die rond het veld liepen met een hoop kabaal. Dat zie je niet meer.

  5. Vikings –

   Tsja, ook een briljant idee Manuel. Smaken verschillen blijkbaar; het is daarbij ook slechts een uitnodiging en zeker geen verplichting om te komen… Daarnaast kun je je natuurlijk altijd aanmelden om als sfeermaker te fungeren voor- tijdens en na de wedstrijden! Steek de handen maar uit de mouwen!!

  6. Manuel –

   Precies vikings steek de handen maar uit de mouwen. Ik kijk wel naar het basketbal. Gegroet 😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *