Word nu lid!

Vergeet niet het nieuwe supportershome te bezoeken!

door | 3 reacties

Sinds februari hebben de Vikings de beschikking over een nieuw supportershome. We zijn weer verhuisd naar de overkant, onder de grote tribune. Je kunt gewoon de trap omhoog en dan middenin de ruimte onder de grote tribune betreden. Iedereen is welkom in het supportershome voor een bakje koffie, thee, fris, bier en/of snoepgoed. Wij zullen zorgen vor een prettige sfeer, een muziekje en natuurlijk de Live persconferentie op een groot scherm direct na afloop van de wedstrijd. We zien je wel verschijnen vòòr de wedstrijd, tijdens de pauze of na afloop van de wedstrijd!

3 reacties

  1. kc –

   graag dan wel beter beeld en geluid bij de persconferentie. zaterdag waren beide van zeer slechte kwaliteit.

  2. Vikings –

   Tsja, het geluid liet inderdaad wel wat te wensen over… Dat probleem lag echter ergens anders. Deze keer zal alles waarschijnlijk weer luid en duidelijk te volgen zijn!

  3. Manuel –

   He kc nog bedankt dat ik door jou geblokt ben op donarbasketbal.com. Ik zal je je het nooit vergeven :(. IK zal binnenkort even bij de nieuwe vikings room binnen stappen. Nee kc niet om gezellig met jou iets of ooit bij te praaten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *