Word nu lid!

Bekertoernooi voorbij voor Hanzevast Capitals

door admin | 2 reacties

Het was in Amsterdam een wedstrijd op twee fronten. Allereerst en allerbelangrijkst was de strijd op de speelvloer tussen de strijders van Amsterdam en de Capitals. Rond de speelvloer werd helaas een andere strijd gestreden. Amsterdam had een volksverhuizing uit Groningen verwacht en daar nogal krampachtig op gereageerd, tot ergernis van de enthousiaste Groningse fans maar zeker ook voor het eigen Amsterdamse publiek. Verontwaardigd moest elke basketballfan toezien hoe krampachtig het toegangsbeleid werd toegepast door de mannen in functie. Basketballonwaardig.

Voor het gevoel is dit natuurlijk zeer ongepast om aandacht aan te besteden, maar het gevoel werd dusdanig op de proef gesteld dat deze aandacht onvermijdelijk is. Een verhaal dat wellicht later deze week nog een vervolg op deze plek zal krijgen. Al was het alleen maar om even het hart te luchten.

De strijd op de basketballvloer nam gelukkig na het eerste kwart al snel weer de overhand. Het was lekker om te zien hoe er tussen beide ploegen gestreden werd om de eer van de overwinning. Dat is nu precies waar de echte basketballfan naar een hal komt, of zelfs de moeite voor neemt om tweehonderd kilometer voor de reizen. Het was voor de Donarfans mooi te zien hoe hun gehandicape team moedig streed, ondanks het gemis van maar liefst vier spelers. Het grootste deel van de mannen onder de borden zat immers nog steeds, geplaagd door blessures, langs de zijlijn. Tegen een goed team van Amsterdam doet je dat zeker de das om. Amsterdam kon bogen op een samenstelling van fysiek sterke en getalenteerde basketballers. De overwinning was zodoende dan ook, zoals te voorspellen, voor Myguide Amsterdam. Proficiat!

Wordt vervolgd…

Hanzevast Capitals:

 • Mason – 21 punten (57%)
 • Grünheid – 14 punten (46%), 8 rebounds
 • Jansen – 11 punten (67%()
 • Englický – 8 punten (50%), 7 rebounds
 • Heinen – 8 punten (20%), 5 rebounds
 • Melson – 6 punten (43%)
 • Archbold – 6 punten (33%)

Hanzevast Capitals: 56% 2PT, 25% 3PT, 79% FT, 30 rebounds (13 OR), 10 assists
Myguide Amsterdam: 63% 2PT, 32% 3PT, 91% FT, 30 rebounds (9 OR), 13 assists

Myguide Amsterdam:

 • Roberts – 17 punten (50%)
 • Trent – 17 punten (45%), 5 assists
 • Akubar – 13 punten (71%), 6 turnovers
 • Gipson – 12 punten (56%), 6 rebounds
 • Wessels – 11 punten (60%)
 • Van Paassen – 11 punten (44%), 5 rebounds
 • Wyatt – 2 punten (50%)

2 reacties

  1. Boudewijn –

   Ik bedank iedereen voor de goede sfeer voor de wedstrijd en na de wedstrijd. Bedankt, voor het goede zorgen. Hiermee bedoel ik de organisatie achter de schermen voor de busreis. 🙂 🙂 🙂 🙂

  2. Thomas –

   Goed en eerlijk verslag. Ik ben al jaren een groot fan van Amsterdam en ik vind dit ophokken een schande. Aan de ene kant snap ik wel dat men iets wilde doen naar aanleiding van de vorige editie, maar dit helpt niemand. Basketball moet gewoon een leuk spelletje blijven, zonder misbruik van alcohol en zonder verplicht uitvak.
   Mooie, spannende wedstrijd verder, Trent en Abukar waren weer op dreef bij Amsterdam, bij jullie blonk Mason uit.
   Zelfs de scheidsrechters waren, op Sinterniklaas na, redelijk.
   Misschien tot in de play-offs!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.