Word nu lid!

Geen supportershome op 5 januari

door | 2 reacties

In verband met de Wonen&Co woonbeurs is er voor, tijdens en na de wedstrijd tegen de Eiffeltowers (zaterdag 5 januari) helaas geen supportershome. Je kunt dit keer dus helaas ook niet de persconferentie live meemaken of even proosten op het nieuwe jaar in het supportershome. Vanaf aanstaande dinsdag, rond de Uleb wedstrijd tegen Girona, en de wedstrijden erna zal het supportershome weer in volle glorie open zijn. Over de incidentele sluitingen zullen we jullie zo spoedig mogelijk op deze plaats informeren.

2 reacties

    1. cliffhanger –

      Slechte zaak.Dit is de 2de keer achter elkaar. Dus als ik het goed begrijp zal het vaker voor komen tijdens het seizoen. Ik roep dan ook op naar de vikings om een andere lokatie te gaan zoeken elders in de Plaza.

    2. Rinkie –

      Waarom kan het Bestuur nou niet gewoon regelen dat wanneer het supportershome niet beschikbaar is de Vikings gewoon welkom zijn in de BBC. Is het nou zo moeilijk om zoiets te bedenken. En waarom kan de BBC dit niet bedenken ?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *