Word nu lid!

Nieuwe Capitals achtergronden!

door | 3 reacties

Achter de schermen is er de laatste tijd hard gewerkt om voor de fans nieuwe bureablad achtergronden voor de computer te maken. Met dank aan Marcel Kah (www.deepee.nl) zijn er een zevental fraaie nieuwe wallpapers ontworpen. Ga snel kijken bij onze downloads en kies jouw favoriete wallpaper. Je hoeft enkel de instructies op de pagina te volgen om jouw favoriete plaatje elke dag op jouw computer te zien!

3 reacties

  1. Marcel Kah –

   Ik heb mijn best gedaan. 😉

  2. Aaltje –

   Wat prachtige achtergrond, wow, jammer van de kalender van de ex spelers, liever nieuwe Dutch players? Het is echt prachtige wallpaper, moeilijk kiezen hehe, dan maar afwisselend doen, ik kies Dutch players als achtergrond,….bij Dwayne zo passend voor hem, waar hij vandaan kwam? of fantaseer je dat? 😉

  3. Marcel Kah –

   Ik kijk gewoon wat mooi past en dan maken we daar maar wat van 😀

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *