Word nu lid!

Vierde verlies op rij Capitals in Uleb Cup

door | 1 reactie

Voor 1900 Servische toeschouwers konden de Capitals wederom niet imponeren. Tot nu toe bungelen de Capitals ergens onderaan de ranglijsten in de Uleb Cup competitie. Op basis van de cijfers, de ranking die wordt gemaakt naar aanleiding van de schotpercentages, rebounds, etc., staan de Capitals vrijwel onderaan. Dat geeft alleen al aan dat de Capitals (nog) niet zijn opgewassen tegen de krachten van de teams uit de overige Europese competities.

Ook tegen BC Hemofarm Stada bleek dat maar weer. Enkel Kevin Melson (24), Guido Grünheid (16) en Raoul Heinen (11) konden qua efficiëntie uitkomen op een cijfer boven de tien. De overige spelers hadden bijna allemaal dusdanige cijfers dat ze qua efficiëntie niet boven de drie uitkwamen. De tegenstander(s) weten allemaal veel betere cijfers te noteren tegen de Capitals. Bij Hemofarm was de gemiddelde efficiëntie 10,6 per speler tegen 5,9 bij de Capitals. Cijfers zeggen dan wel niet alles, maar dit grote verschil geeft duidelijk het verschil weer tussen de kracht van de Capitals tot nu toe in de Uleb Cup.

Moeten we dan meteen het hoofd laten hangen en denken dat de Uleb Cup dit seizoen helemaal niets wordt voor de Capitals? Dat kan, als je alleen uitgaat van de winstkansen. Die kansen zijn dit seizoen inderdaad erg klein gebleken. We zullen daarentegen nog zeker vier keer kunnen genieten van wedstrijden tegen tegenstanders van formaat. het Donarpubliek krijgt in de Uleb Cup de kans om hun favoriete ploeg te zien spelen tegen, stuk voor stuk, ploegen van formaat uit Europa. Wellicht dat er zelfs, wanneer het team met Morales en Rhymer weer compleet is onder de borden, een kansje in zit om de winst te kunnen pakken. Want dat de Capitals het kunnen hebben ze in Roemenië, tijdens de eerste wedstrijd, al wel laten zien. In de reguliere competitie laten de Capitals zelfs zien een goede stijgende lijn te pakken te hebben. Laten we maar zeggen dat hoop doet leven, want Donar is immers nog lang geen verleden tijd!

Stats:

Hanzevast Capitals:

 • Melson – 22 punten (60%)
 • Heinen – 14 punten (45%), 5 rebounds
 • Grünheid – 12 punten (40%), 6 rebounds
 • Jansen – 8 punten (0%, 8/8 FT)
 • Mason – 7 punten (29%)
 • Archbold – 6 punten (43%)
 • Meijer – 4 punten (40%)
 • Englický – 2 punten (100%)
 • Zdravkovic – 2 punten (20%)
 • S.Mladenovic – 0 punten

Hanzevast Capitals: 48% 2PT, 20% 3PT, 86% FT, 21 rebounds (7 OR), 12 assists
BC Hemofarm Stada: 71% 2PT, 46% 3PT, 80% FT, 33 rebounds (5 OR), 24 assists

BC Hemofarm Stada:

 • Borisov – 16 punten (75%)
 • Joksimovic – 12 punten (75%)
 • Johnson – 12 punten (30%), 7 assists
 • Marshall – 11 punten (57%), 7 rebounds
 • Vukosavljevic – 9 punten (100%)
 • Markovic – 8 punten (75%)
 • Simonvic – 8 punten (50%)
 • Bozovic – 7 punten (100%)
 • Jagodnik – 7 punten (50%)
 • Sovovic – 6 punten (100%)
 • Pavkovic – 5 punten (100%)
 • A.Mladenovic – 1 punt (1/2 FT)

1 reactie

  1. kc –

   volgens mij was het al de 4e x dat ze verloren en was het verschil geen 30 pnt. vergissen is menselijk.

   (@KC: bedankt, heb jouw tips meteen even omgezet in feiten, RED.)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *