Word nu lid!

Geen supportershome in Martiniplaza

door | 1 reactie

Door een hiaat in de communicatie zijn we pas kort geïnformeerd over het feit dat er geen supportershome kan zijn. Dit is met directe ingang en in ieder geval tot en met 2 december 2007. Er wordt naar een oplossing gezocht. We betreuren het ten zeerste dat dit en "onze" supporters moet overkomen! Van onze kant in ieder geval de welgemeende excuses voor het ongemak, meer kunnen we op dit moment nog niet doen, maar er wordt aan gewerkt.

1 reactie

    1. Rinkie –

      Waarom zouden jullie de Vikingsleden excuses moeten aanbieden ? Is de miscommunicatie binnen de Vikings geweest of zit de fout bij Martiniplaza ? Nu was het wel erg magertjes naast de hot-dogs. Laat MP dan in ieder geval voor een echt alternatief zorgen. Maar goed eerst maar eens meer info waar het probleem ontstaan is.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *