Word nu lid!

Dresscode Capitalsstyle

door | 2 reacties

Op zondag 11 november prijkt de wedstrijd tegen landskampioen Eiffeltowers op het affiche. Afgezien van het grote aantal toeschouwers dat er op wedstrijd af zal komen, is sfeer natuurlijk een belangrijke factor om de spelers naar de winst te helpen. Na de spandoekwedstrijd van 20 oktober organiseren de Capitals een nieuwe strijd op de tribunes: Dresscode Capitalsstyle. Doe je uiterste best om je uit te dossen in Capitalsstyle. Trek bijvoorbeeld je mooiste Capitalsshirt aan, doe je Capitalspet op of schmink je gezicht. Een deskundige jury zoekt dan weer de mooiste creaties uit, die beloond zullen worden met een leuke Capitalsprijs. Misschien sla je dan wel twee vliegen in één klap: de Capitals een gewonnen wedstrijd en jijzelf een mooie beloning. Aan de slag dus!

2 reacties

  1. leidenaar 2 –

   voor deze gelegenhied zijn er ook leiduuhhh!!!shirtje te bestellen.

   zijn al eerder gesignaleerd bij donarsupporters…. 😀

  2. WijDoven –

   heel heel erg goed idee, daar gaan wij zeker gebruik van maken! het gaat om sfeer en leefbaar! Gewoon doen! FORZA DONAR 8)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *