Word nu lid!

Doe mee met de spandoekwedstrijd

door | Geen reacties

Om een sportieve winst te behalen is een enthousiaste aanmoediging altijd een pré. Met andere woorden: als jij op de tribune goed je best doet, dan zal het de spelers op de vloer steunen! Om jouw steun en boodschap goed te kunnen laten zien organiseren de Hanzevast Capitals tijdens de wedstrijd tegen Omniworld Almere (zaterdag 20 oktober) een spandoekwedstrijd. Zet jouw kreten, boodschap, gelukwens, tekening of wat dan ook op een groot doek en laat daarmee jouw steun aan de club blijken! Een jury zal zaterdag een winnaar kiezen. Misschien sla je dan wel twee vliegen in één klap: de Capitals een gewonnen wedstrijd en jijzelf een mooie beloning. Aan de slag dus!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *