Word nu lid!

Team Hanzevast Capitals 2007-2008 compleet

door admin | Geen reacties

Het team lijkt met zorg samengesteld door Clar?s. Elke positie is, met een twaalf koppen tellend team, minstens door twee spelers bezet. Qua lengte en positie-invulling lijkt het geheel van twaalf netjes uitgebalanceerd; het team heeft een gemiddelde lengte van 1,97 m.

Er is bij de selectie door Clar?s onder andere gekeken naar de Europese ervaringen van de verschillende spelers. Vrijwel alle spelers hebben met hun club ??n of meerdere seizoenen in een Europese competitie meegespeeld (Uleb, Fiba Eurocup, Fiba Challengecup). Voor het inside werk is gekozen voor een Europese basis. Vier van de vijf “lange mannen” zijn afkomstig uit Europa. Het Europese kwartet is uiteindelijk aangevuld met de Amerikaanse Ian Hanavan (Powerforward). Daarnaast is gekozen voor een aantal snelle Amerikanen voor de guard/forward posities, aangevuld met Zdravkovic, Jansen en Heinen.

Hanzevast Capitals 2007-2008

Team Hanzevast Capitals 2007-2008:
Jovan Zdravkovic – PG (1,78 m)
Stafan Mladenovic – PG (1,85m)
Alton Mason – PG/SG (1,86 m)
Rogier Jansen – PG/SG (1,88 m)
Raoul Heinen – SG/F (1,96 m)
Kevin Melson – SG/F (1,99 m)
Dwayne Archbold – SG/F (1,98 m)
Guido Gr?nheid – F/PF (2,04 m)
Niels Meijer – PF (2,04 m)
Ian Hanavan – PF (2,02 m)
Pavel Englicky – PF/C (2,10 m)
Tautvydas Lydeka – C (2,08 m)
Josep “Pep” Clar?s – trainer/coach

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.