Word nu lid!

Ian Hanavan completeert het team van Capitals

door | Geen reacties

Hanavan liet in 2003-2004 (Omniworld) al zien een bijzonder sterke inside speler te zijn. Fysiek staat hij zijn mannetje (onder andere met zijn puntige ellebogen) en weet de ring goed te vinden. Hanavan verhuisde na het seizoen voor Omniworld Almere naar het Belgische Leuven. Daar had Hanavan een vaste plaats en maakte maar liefst drie seizoenen vol.

Dat Hanavan uiteindelijk beschikbaar kwam was een raar verhaal. Hanavan was, na de degradatie van Leuven, ingelijfd door Brussel. Brussel trok de ploeg plotseling terug uit de Eredivisie,. waardoor de spelers allen vrij kwamen. Er waren vele gegadigden voor Hanavan, maar de Capitals waren uiteindelijk de gelukkigen!

Stats:
Almere (03/04): 18.5 punten (45%), 12.2 rebounds
Leuven (04/05): 17.7 punten (66%), 8.1 rebounds
Leuven (05/06): 13.8 punten (45%), 7.6 rebounds
Leuven (06/07): 13.1 punten (51%), 6.9 rebounds

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *