Word nu lid!

Dwayne Archbold naar Hanzevast Capitals

door | Geen reacties

Persbericht Hanzevast Capitals:

De 27-jarige Dwayne Archbold is de nieuwe aanwinst van Hanzevast Capitals. Hij is een veelzijdige shooting guard/forward van 1.98m. Archbold is in staat om driepunters te scoren, maar ook om naar de basket te gaan. Afgelopen seizoen speelde hij voor Sanex Antwerp Giants, waar hij tot een gemiddelde van 12,7 punten per wedstrijd kwam. Met Antwerp won hij de Belgische beker en haalde de halve finales van de play-offs.
Coach Pep Clar?s zegt over hem: “Hij is een complete speler die verschillende dingen kan doen om ervoor te zorgen dat we een strijdvaardig team hebben. Het is een solide speler en een goede atleet. We kunnen hem inzetten op de twee en drie positie.”

Dwayne Archbold in actie voor Antwerp
Dwayne Archbold in actie voor zijn voormalige club Antwerp

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *