Word nu lid!

Kevin Melson wordt eerste Amerikaan voor Capitals

door | Geen reacties

Melson is een ervaren speler voor de perimeter. Hij is 1,99m lang en afkomstig van Walter Tigers T?bingen (Dld.). Oorspronkelijk komt hij van Wright State in Dayton, Ohio. In de Duitse Bundesliga haalde hij gemiddeld 11,1 punten tegen hoge percentages en 3,8 rebounds per wedstrijd. Coach Josep Clar?s zei het volgende over zijn nieuwe speler: “Kevin Melson is een speler voor de twee-positie met voldoende lengte om een drie-speler te verdedigen. Hij is atletisch en begrijpt het spel. Melson kan op verschillende manieren scoren. Hij is balvaardig en kan met de rug naar de basket spelen. Kevin wil naar Groningen komen, dus dat is het belangrijkste aspect aan hem”, aldus Claros.

Kevin Melson is overigens ook een speler die Clar?s uit de Portugese competitie kent. In hetzelfde jaar dat Clar?s coach was in Portugal, speelde Melson voor Lusit?nia Angra Patrim?nio Mundial (Por.).

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *