Word nu lid!

Capitals voegt Pavel Englicky bij de selectie

door admin | 1 reactie

In 33 wedstrijden voor Nymburk tijdens het afgelopen seizoen scoorde Pavel gemiddeld 5.8 punten (64% 2PT, 79% FT), 2.8 rebounds en 0.8 blocks per wedstrijd. Englicky kreeg uiteindelijk niet de kans zich in de finales te bewijzen. Als gevolg van een verdenking op gebruik van verboden middelen moest hij tot het einde van het seizoen aan de kant blijven. Eerder het seizoen won Englicky nog wel de dunk contest tijdens het All Star gala in Tsjechië.

Pavel Englicky
Pavel Englicky in actie tijdens de dunk contest Tsjechië 2007

1 reactie

    1. andrew –

      Good move from your team, if your coach can work with him. He is one of the best talented players I have ever seen, but a lot work to do with his head, if you know what I mean … Anyway, good luck to Pavel and your team, we will miss him in Nymburk. I am looking forward to meet you in the finals of ULEB 😀

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.