Word nu lid!

Seizoensafsluiting Vikings druk bezocht

door | 3 reacties

Ruim voor de aanvangstijd van 18:00 uur druppelden de Vikingsleden al binnen in de fraai aangekleedde zaal (waarvoor speciale dank aan Luc Mulder). De aangeboden drankjes werden meteen benut en vervulden de functie van spraakwater. Er waren de rest van de avond weinig stille momenten…

Voorzitter Annemieke Brouwers had de eer de avond officieel te openen. Op gepaste wijze werd er ook nog aandacht besteed aan het afscheid van Bert Langedijk. Bert zei zijn bestuurstaak na vele jaren vaarwel. Een applaus, een bos bloemen en een pen met inscriptie waren de tekenen voor vele jaren inzet voor de Vikings. Na het openingswoordje namen de aanwezige Gaaike Euwema (bestuur Capitals) en Paul Wiertsema (directeur ad-interim Capitals) de mogelijkheid om eventuele prangende vragen van de aanwezige fans te beantwoorden. Immers, niet eerder dit seizoen was er deze uitgesproken gelegenheid geweest om de fans de kans te geven hun vragen direct te stellen, dus waarom niet juist nu. Beiden deden hun uiterste best om een zo duidelijk mogelijk antwoord te geven op de vragen vanuit de zaal. Niet altijd zal het antwoord bevredigend hebben geklonken, maar het geluid van acceptatie van het antwoord voerde de boventoon bij de fans. Het mag in ieder geval als een blijk van waardering worden gezien van beiden (en indirect dus de club) aan de fans dat ze de moeite namen om er te gaan staan!

Bert Langedijk wordt bedankt voor zijn jaren Vikings
Bert Langedijk werd bedankt voor zijn jaren inzet voor de Vikings

Nadat de opening meer tijd opgeslokt had dan vooraf gepland, kon alnog het buffet worden geopend. Als gesmeerd voegden de Vikingsleden zich in de rij wachtenden alvorens van de etenswaren te mogen smullen. Met zoveel aanwezigen hoort wachten er nu eenmaal bij… De soep, salade, broodjes en al het andere vulde de magen van de fans, als voorbereiding op de proeve van bekwaamheid die daaropvolgend nog moest worden afgelegd: de quiz…

Het koud en warm buffet trok de Vikings uit de stoelen
De Vikings vallen het buffet aan…

Vele hersencellen werden aangesproken door iedereen om maar zoveel mogelijk goede antwoorden te verkrijgen op de 17 vragen van de quiz. “Hoeveel toeschouwers kwamen er volgens Vikings.nl af op de eerste training? Wat was de eindstand van de Bekerfinale tegen Nijmegen? Welke speler van een andere club kreeg afgelopen seizoen in Martiniplaza de MotM-titel? Wie bezorgde Dan Oppland een gebroken neus?” Zomaar een greep uit de vragen, maar de overigen hadden gegarandeerd dezelfde moeilijkheidsgraad. Een half uur hadden de teams de tijd om de vragenlijst af te werken, waarna de puntentelling van de “correctiecommissie” de einduitslag kwam brengen. Het was een spannende uitslag, met “helaas” maar ??n winnaar. Het team met Johan Consten, Matty Bolhuis, Carla Ellens en Adriaan van den Brink was de gelukkige winnaar. Zij troefden de concurent uiteindelijk af met de juiste uitslag van de Bekerfinale; de hoofdprijs viel hun ten deel.

De winnaars van de quiz: Adriaan van den Brink, Johan Consten, Carla Ellens en Matty Bolhuis
De uiteindelijke winnaars van de quiz

Na de bedankjes voor de organisatie en de vrijwilligers van het Dorpshuis Hoogkerk was er nog uitgebreid de gelegenheid om, onder het genot van een borreltje, nog even bij te komen van de enerverende avond. Het was wederom gezellig, gemoedelijk, sfeervol, enerverend, lekker, etc., etc…. Genoeg superlatieven om de avond samen te vatten.

Je moet er bij geweest zijn, om te weten wat je gemist hebt!

3 reacties

  1. Frans –

   Vikings hartelijk dank voor het organiseren van deze heerlijke avond. Steengoed dat die 2 bestuursleden van “Donar” aanwezig waren en vragen beantwoordden. Ik heb genoten. Graag tot ziens bij het nieuwe seizoen. :q :q

  2. Joke –

   heel gezellig, en als je de quiz doet denk je: begong het seizoen maar vast weer! 🙂

  3. Aldert bolhuis –

   Vikings bestuur bedankt het was weer in de puntjes verzorgd

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *