Word nu lid!

Seizoensafsluiting Vikings op 2 juni

door admin | Geen reacties

Al jaren organiseren de Vikings aan het einde van het seizoen een afsluitende avond. Onder het genot van een drankje en nog belangrijker een heerlijk buffet word er in een ongedwongen en gezellige sfeer teruggekeken op al het oude en al het nieuws dat ons te wachten staat.

Buffet tijdens de seizoensafsluiting 2006
Het buffet tijdens de seizoensafsluiting van 2006

De seizoensafsluiting is exclusief voor leden van de Vikings. Het buffet wordt aangeboden door de Vikings, evenals twee consumpties. Alle leden ontvangen een persoonlijke uitnodiging van de Vikings. Heb je na 19 mei nog geen uitnodiging ontvangen of heb je andere vragen/suggesties? Mail dan naar info@vikings.nl. Wil je graag lid worden? Meld je dan meteen aan via het aanmeldformulier. Dan ben je voor volgend seizoen ook alvast verzekerd van een passende afsluiting!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.