Word nu lid!

Rogier Jansen keert terug

door admin | Geen reacties

Na zij vertrek uit Groningen koos Jansen voor een Belgisch avontuur in Leuven. Dat buitenlandse avontuur was niet van lange duur. Almere en Bergen op Zoom werden zijn volgende ploegen. Jansen heeft dus al aardig wat achter de rug, zeker als je weet dat hij nog maar 22 jaren jong is.

In Bergen op Zoom viel Jansen op door zijn aandringende en gedurfde spel. Jansen zette goed de lijnen uit, was goed vanachter de driepuntslijn en de vrijeworplijn en was soms het driftkikkertje op het veld. Die laatste eigenschap resulteert bij Jansen ook nog wel eens in domme, ondoordachte acties. Jansen was in het afgelopen seizoen goed voor bijna 13 punten en 3 assists per wedstrijd (2PT 44%, 3PT 39%, FT 89%).

Rogier Jansen, met op de achtergrond zijn toekomstige teamgenoot Raoul Heinen
Jansen, met op de achtergrond zijn nieuwe teamgenoot Raoul Heinen

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.