Word nu lid!

Raoul Heinen ook volgend seizoen bij Hanzevast Capitals

door | 2 reacties

Heinen moest bij de start van het seizoen, net als de overige spelers, duidelijk wennen aan de nieuwe omstandigheden. Duidelijk mag wel zijn dat Heinen de laatste weken zelf aan een opmars bezig is. Waar het in het begin van het seizoen voor Heinen nog puntjes sprokkelen was, scoorde hij de laatste 8 wedstrijden steeds in de dubbele cijfers. De uitschieter van het seizoen behaalde Heinen de laatste competitiewedstrijd tegen Zwolle (1-3-2007) met 19 punten, waarmee hij terecht de man of the match werd.

2 reacties

    1. Joke –

      Helemaal goed! 🙂 🙂 🙂

    2. calvin –

      Ik vind dit goed van de capitals hebben ze iedere geval een goeie nederlander vast die anders vast door den bosch gehaald wordt en dan het zelfde verhaal is als met young 😉

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *