Word nu lid!

Jan Rijpstra nieuwe voorzitter Capitals

door | Geen reacties

De burgemeester van Tynaarlo is zelf al bijna zijn gehele carri?re met sport bezig. Na zijn opleiding aan de ALO in Groningen werd Jan sportleraar op een aantal scholen. Eind jaren tachtig ging Rijpstra de politiek in en was ondermeer gemeenteraadslid in Groningen en Meppel. Van 1994 tot en met 2005 was Jan Rijpstra lid van de tweede kamer voor de VVD, waar hij zich vooral bezig hield met het sportbeleid en Antilliaanse zaken.

Naast de politieke functies bekleede hij ook vele functies binnen sportbonden en andere sportgerelateerde organisaties. Al met al kunnen we dus wel concluderen dat we met Jan Rijpstra een voorzitter met de nodige achtergrond en kennis hebben binnen gehaald.

“Voorgeschiedenis” van Jan Rijpstra: curriculum vitae

Voorzitter van Hanzevast Capitals Jan Rijpstra
De nieuwe voorzitter: Jan Rijpstra

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *