Word nu lid!

Shantay Legans krijgt contract bij Hanzevast Capitals

door | Geen reacties

Shantay Legans is overigens geen onbekende in de Nederlandse basketballwereld. Tijdens het seizoen 2005-2006 kwam hij uit voor Weert, in hetzelfde team als Capitals-speler Chris Woods. Legans was toen goed voor 12.5 punt, 3 rebounds en ruim 7 assists in 35 minuten per wedstrijd.

Shantay Legans in actie voor zijn college Frasno State
Shantay Legans in actie voor Fresno State

Legans is een 1.78 m lange guard, afkomstig van Fresno State University. Legans wordt door Courtside Basketball Agency een echte pointguard genoemd, die hte team kan leiden en zijn teamgenoten beter kan laten spelen. Hij heeft goed voetenwerk en is een snelle verdediger. Daarnaast heeft de linkshandige speler een goed driepuntsschot.

Legans heeft meteen een contract gekregen, omdat de speler voor de 16e november aangemeld moest zijn als contractspeler bij de Nederlandse Basketball Bond.

Shantay Legans, dol op de bal

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *