Word nu lid!

Basketball-icoon Boot verlaat Capitals

door admin | 1 reactie

Het basketball in Groningen leefde altijd al onder de inwoners van stad en ommeland, maar sinds de komst van de kampioenenmaker Ton Boot leeft het als nooit te voren. Tweemaal in drie seizoenen werd de finale om het landskampioenschap bereikt, eenmaal werd de Nationale Beker gewonnen. De kroon, tot nu toe, op het werk van Ton Boot in Groningen was het landskampioenschap in 2004. Een overvolle Grote Markt was het resultaat. Met de uitspraak “Amsterdam heeft het, maar in Groningen leeft het” wist de coach de massa toen in vervoering te brengen.

Normaal gesproken kiest Boot al na drie seizoenen voor een rustjaar, maar ditmaal koos hij ervoor om nog 1 jaar in de basketball-gekke stad te blijven. Ton Boot heeft inmiddels de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Of hij na het sabattical year nog een keer een uitdaging aangaat is nog onbekend. In Groningen heeft Boot al enige successen bereikt. Dit seizoen heeft hij nog slechts 1 taak…

Ton Boot houdt het na 4 jaar in Groningen eerst voor gezien
Ton Boot houdt het na vier jaar in Groningen eerst voor gezien

Het bestuur van de Capitals is inmiddels begonnen met het zoeken naar een geschikte opvolger van Boot.

1 reactie

    1. Grnn –

      Jammer !!! ;(

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.