Word nu lid!

Supportershome officieel geopend door Arno van der Heijden

door admin | Geen reacties

Eindelijk was het dan zover. Terwijl al aan het begin van het seizoen het supportershome al open was, moest het nog wel officeel worden geopend. Na de wedstrijd tegen Almere was het dan eindelijk zover. Vele Vikingsleden waren er getuige van toen Arno van der Heijden, na een leuke speech, het lint doorknipte.

De toegestroomde fans tijdens de opening van het supportershome

In de speech sprak Arno vol lof over de Vikings. Zo werden de vrijwilligers geroemd vanwege alle tijd die ze erin steken om een serieuze supportersvereniging als de Vikings te kunnen runnen. Daarnaast werd duidelijk gemaakt dat het belangrijk is dat de supportersvereniging de club altijd blijft steunen.

Arno van der Heijden knip het lint door en opent daarmee het Vikings supportershome
Arno van der Heijden knipt het lint door en opent daarmee het Vikings supportershome

Dat ook Arno nog alle hoop heeft op goede resultaten bleek wel uit zijn slotwoord, toen inmiddels ook alle spelers gedouchd en wel in het supportershome waren gearriveerd. Nadat hij het lint plechtig had doorsneden zei hij: “Bewaar die schaar, je zal het na afloop van de finale nog nog hebben!”. En dat is nou juist de instelling waarmee de Vikings altijd hun werkzaamheden uitoefenen; voor de fans, maar ook zeker met de fans!!

Ook alle spelers van Hanzevast Capitals kwamen nog even langs
Ook alle spelers kwamen nog even langs in het supportershome

Ben je nog geen lid van de Vikings? Ga dan meteen naar het aanmeldformulier!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.