Word nu lid!

Welkom in het supportershome!

door admin | Geen reacties

Momenteel zijn we nog druk doende om de aankleding en inrichting van de ruimte met allerhande Donar-items goed te kunnen verzorgen. Er staan echter nog een aantal zaken in de weg om het allemaal efficient te kunnen organiseren. De ruimte moet namelijk wel elke wedstrijd weer helemaal op- en afgebouwd worden.

Op zaterdag 28 oktober, na afloop van de thuiswedstrijd tegen Omniworld Almere, zal het supportershome officieel worden geopend.

Een blik in het nog lege Vikingshome
Een impressie van het nieuwe supportershome van de Vikings

Je kunt het Vikings supportershome vinden in de galerij, onder de hoofdtribune. Wanneer je aan de linkerkant van de tribune de trap opgaat en vervolgens linksaf slaat, kun je het bijna niet missen. “We zien je wel bij de volgende thuiswedstrijd!”

Ben je nog geen lid? Wacht niet en meld je meteen aan (aanmeldformulier) voor een lidmaatschap van de Vikings!

Geen reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.