Word nu lid!

Doe mee met Matchwinner (GRATIS)!!

door | 1 reactie

Het spelen van Matchwinner gaat heel simpel. Je schrijft je eenmalig gratis (in tegenstelling tot het spel op de basketballsite). Met de inlognaam en wachtwoord kun je vervolgens meespelen met Matchwinner. Ben jij degene die het beste alle wedstrijden hebt voorspeld, dan prijk je bovenaan de ranglijst! De winnaar van het seizoen gaat er met de prijs vandoor.

Ga meteen naar Matchwinner en schrijf je in!

Via deze weg is de winnaar van het afgelopen seizoen nog niet eerder bekend gemaakt. Bij deze vermelden wij dat H.J.Apotheker het afgelopen seizoen de winnaar is geworden van Matchwinner.

1 reactie

    1. wookie –

      H.J. Apotheker gewonnen? Onze speaker heeft er verstand van!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *